ERENLER SÜPER MARKET
SEPETİNİZ

Hakkımızda

Tokat'ın en kapsamlı sanal market uygulaması olarak 2019 yılında faaliyete başlayan, müşterilerinin bir Erenler Süper Market mağazasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan Erenlercep, Tokat'ın uygulamalarında öncü, pazarı geliştiren, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir.

Erenlercep'te; Erenler Süpermarket mağazalarında satılan tüm ürünler, Erenler Süpermarket mağazaları ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir. Erenlercep, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımakta öncü rol üstlenmekte, market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. Internet’ten market alışverişini cazip hale getirerek, alışkanlıkları değiştirmek, müşterilerin rutin market alışverişine ihtiyaç duyduğu noktada bir seçenek olarak akıllarına gelmek, Erenlercep’ten alışveriş yapmanın ayrıcalık olduğunu ve sağlayacağı kolaylık ve zaman kazandırması ile müşterilerinin yaşam kalitelerini arttıracağını anlatmak amaçları arasındadır.

Zengin ürün çeşitliliği ile hizmet veren Erenler Süper Market ile müşteriler, market alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmekte, siparişlerinin ödemesini online, kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak tamamlayabilmektedirler. Erenler Süpermarket mağazalarında olan tüm ürün ve hizmetler, geçerli tüm fiyat, indirim ve kampanyalar ile kaliteden ödün vermeden müşterilerin “kapısına kadar” aynı gün içinde veya belirtilen gündeki saat tercihine göre ulaştırılmaktadır.Hizmetlerini internet ve telefonun yanı sıra akıllı telefon ve tabletler ile de çeşitlendiren Erenler Süpermarket 2019 yılında, “ERENLERCEP” uygulaması ile teknolojik bir yeniliğe öncülük etmiştir. Erenlercep Uygulaması’nın iPhone/iPad ve Android cihazlar için uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

TOKAT ERENLER GIDA TAR. TEM. AMB. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres: O.S.B. Bölgesi 1. Kısım Denizli Caddesi No:22 TOKAT
Telefon: 0356 214 05 19 
Faks: 0356 502 00 42
E-posta: iletisim@erenlercep.com
Vergi Dairesi: Tokat Vergi Dairesi 
Vergi No: 8460444141
Mersis No: 0622052951300016
Kayıtlı Meslek Odası: Tokat Ticaret Odası

Müşteri Hizmetleri Hattı 444 4 841